Ostry, bezkompromisowy, dla niektórych zapewne nie do strawienia - tak w kilku słowach można określić fan page "Polska nie jest państwem wyznaniowym". Nazwa strony jest adekwatna do jej zawartości. Konserwatyści będą zbulwersowani.

"Żyjemy w państwie wyznaniowym. Podejmując dziś decyzje państwowe, bierze się pod uwagę stanowisko Kościoła i jego ewentualne niezadowolenie, które jest hamulcem do przeprowadzenia różnych reform" - czytamy na stronie.

A dalej to już tylko dzieła samego Lucyfera. Potężna fotogaleria z obrazoburczymi, dla katolików, obrazkami. Dostaje się wszystkim i to po równo. Moderatorzy strony nie oszczędzają nawet świętych. I tych dopiero co błogosławionych.

Nie chcąc narażać się nie zawsze tolerancyjnym przeciwnikom publikowania nie do końca politycznie poprawnych treści darujemy sobie opisywanie poszczególnych kadrów zamieszczonych na fan page'u. Hejterzy i tak nas zjedzą.

Dlatego poniżej prezentujemy część przebogatych zbiorów strony "Polska nie jest państwem wyznaniowym". Całość tu: https://www.facebook.com/polska…

Bijemy się w piersi.