Prędzej czy później adminów tej strony dopadnie cenzorska łapa Facebooka. Sporo tu bowiem zakazanej na portalu golizny, nie tak dosłownej, jak niektórzy panowie by chcieli, ale jednak można się przyczepić. W końcu nie taka "erotyka" była ze społecznościowego giganta bezczelnie wyrzucana.

Tym chętniej zapraszamy Was do odwiedzenia strony fanowskiej pod wymowną anglojęzyczną nazwą "Czech Girls" http://www.facebook.com/pages/C… . To klasyczny przykład fanpejdża składającego się właściwie tylko ze zdjęć. Owszem - zdarzają się tu czasem wypływy jakiś górnolotnych myśli, ale sporadycznie. Tak rzadko, że nie warto o tym wspominać.

Niestety nikt w redakcji Fejsika nie zna języka czeskiego, więc w tłumaczeniu strony posłużyliśmy się jakże dokładnym tłumaczem on-line. "To strona o tych naszych dziewczynach i kobietach, które tak bardzo kochamy" - inteligentnie zagaja twórca fanpejdża. Rozpisał się nam facebookomaniak. Prawda?

Tablica czeskich lasek zaśmiecona linkami i wpisami napaleńców i napalonych. Ignorujemy.

Idźmy na skróty i zanurzmy się zatem w pokaźnej galerii zdjęć, bo tylko po to polubiliśmy tę stronę. Klikamy zakładkę "Zdjęcia". Kreator fanpejdża wysilił się i samodzielnie stworzył aż cztery albumy z fotografiami seksownych Czeszek. Tu zobaczycie głównie modelki-profesjonalistki.

Na seksownych stronach fanowskich najciekawsze są zawsze zdjęcia wrzucone przez fanów, dlatego warto przeklikać się przez nie. Zaplątała się tu fotografia młodego chłopca dumnie eksponującego złapaną rybę i dwóch przystojniaków przebranych za nieatrakcyjne damy. Inne obrazki przedstawiają głównie urocze Czeszki. Warto je kliknąć.

Smacznego!