Idziemy o zakład, że każdy z Was chciałby wiedzieć, kto odwiedzał go na Facebooku. Jak to zrobić? Niestety - nie ma na to żadnego sposobu. Aplikacje, które rzekomo to umożliwiają, to ściema. Ich autorom chodzi tylko o wyłudzanie danych. Waszych danych.

Co z tego, że to kant, skoro na Facebooku pojawiają się coraz to nowe aplikacje typu "Sprawdź, kto odwiedził Twój profil". Najnowsza z nich pod iście szpiegowską nazwą Watcher 2.1 może skusić. Szczególnie, że sprytnie się reklamuje: "OMG OMG OMG ... Nie mogę uwierzyć, że to naprawdę działa! Teraz naprawdę mogę obaczyć, kto oglądał mój profil!" - judzi Watcher na tablicach zainfekowanych użytkowników. Ale i tak nie działa.

Watcher jest sprytny. Link do aplikacji rozsyłany jest pocztą. Po kliknięciu musisz nadać mu uprawnienia - zaspamuje Ci tablicę jak rasowy włamywacz.

Przypominamy, że na Facebooku nie ma żadnej możliwości sprawdzenia, kto odwiedzał nasz profil, a wszelkie aplikacje rzekomo to umożliwiające to spam. A jeśli bardzo zależy Wam na lustrowaniu gości to zawsze możecie wrócić na... Naszą-klasę.