Krucjata Młodych szaleje. Powód? Koncert Madonny, który odbędzie się 1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Członkowie prawej organizacji nie spoczną, dopóki nie zadośćuczynią za bluźnierstwa amerykańskiej gwiazdy.

W ramach wydarzenia "Różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej grzech bluźnierstwa (koncert tzw. "Madonny)" zapraszają na wspólną modlitwę https://www.facebook.com/events… :

"Warszawiaku! 1 sierpnia w stolicy Polski ma odbyć się koncert tzw. "Madonny". Jej "twórczość" w różnych formach atakuje wiarę katolicką. Podczas koncertów obraża ona Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Ponadto propaguje pornografię, dewiacje seksualne i inne patologie.

31 lipca (wtorek) o godzinie 18:00 na placu przed kościołem ss. Wizytek na Krakowskim Przedmieściu 34 (obok pomnika kard. Stefana Wyszyńskiego) odbędzie się publiczny różaniec wynagradzający Bogu i Matce Najświętszej te okropne bluźnierstwa. Zapraszamy do udziału w modlitwie" - czytamy na stronie rozmodlonego protestu.

W wydarzeniu weźmie udział co najmniej 133 pątników. Każdy uczestnik wydarzenia powinien przynieść ze sobą różaniec.

Na miejscu tzw. "Madonny" także przyszlibyśmy na ów różaniec... A Wy przyjdziecie?