Święta powoli dobiegają końca. Pewnie część z Was z przepełnionymi brzuchami i bolącymi głowami ma już ich serdecznie dość. Mamy rację? Bo, jak to powiedział Marian Paździoch do Ferdynanda Kiepskiego: "Panie Ferdku, ile można żreć?".

Gwiazdy i gwiazdeczki, które lubią lansować się na Facebooku, także złożyły swoim fanom życzenia świąteczne. W niektórych przypadkach zapachniało tandetą. Ale liczy się gest, prawda?


Marina Łuczenko

Kochaneczki moje życzę Wam cudownych świąt:) Zdrowych, pogodnych pełnych niespodzianek a przed wszystkim przepełnione MIłOśCIą i oczywiście poczuciem humoru :) Pamiętajmy ze magia świat zależy od nas, jest w nas wiec dzielmy się nasza magią ze wszystkimi.

Natalia Lesz

Kochani- dziękuję za życzenia, i chociaż sama nie lubię ich składać- myślę dziś o Was bardzo ciepło. Wesołych.

Lady Gaga

Merry Christmas little monsters! I love you with all my heart. My gift to you is a BORN THIS WAY announcement Midnight on NEW YEARS EVE. -MM

Doda

ZDROWYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI !
W języku migowym TEN ZNAK oznacza ,,KOCHAM"... zatem przesyłam go Wam..., bo KOCHAM WAS za to, że jesteście :) Pokażcie ten znak na sylwestrze! Chcę zobaczyć, ze sceny setki dłoni ułożonych w ten sposób, ok? To będzie nasz tajemny szyfr! (ten szyfr to diabelskie różki pokazywane dłonią - od red.)

Paprocki i Brzozowski

Panowie uraczyli fanów świąteczną widokówką. Słodką. Dzieło możecie zobaczyć poniżej.

Maja Frykowska

Kochani życzę Wam spełnienia tych najskrytszych marzeń oraz dużo pozytywnej energii na Nowy Rok!!! Miłości i wzajemnej życzliwości!!!

Sara May

Wiecie co mnie najbardziej wkur...a? Ja dostaję życzenia świąteczne sms-owe które wysłane są automatycznie do wszystkich których się ma w książce telefonicznej. To takie na odwal się. Mam takie coś gdzieś.

Kuba Wojewódzki

Życzeń nie złożył.

Szymon Majewski

Wesołych Świąt!